GOST-R  Certyfikat GOST-R, PL   Certyfikat GOST-R, DE
 

Certyfikacja Rosja

Strona główna Certyfikacja w Rosji Aktualności Pytania Kontakt
Rosja Handel Certyfikaty GOST

  

 

Współpracując z agencjami reklamowymi oraz bezpośrednio z wydawnictwami, wynegocjowaliśmy dla Państwa specjalne atrakcyjne rabaty na rozmieszczenie reklamy w prasie Rosyjskiej, Ukraińskiej, Białoruskiej . Niżej przedstawiliśmy kilka popularnych mediów Rosyjskich, z którymi od dawna współpracujemy. W razie zapotrzebowania umieszczenia reklamy w mediach branżowych albo innych magazynach fachowych, prosimy o kontakt telefoniczny z działem Obsługi Klienta

Katalog. »Товары и Цены» liczący 150 stron zajmuje wiodącą pozycję na rynku. Jest rozpowszechniony w ponad 500 miastach Rosji, państw WNP, państw rejonu błtyckiego. Wydawana jest co tygodniowo i zawiera ponad 40 tysięcy ofert

2х2 (газета) wydawnictwo reklamowe ma własną sieć reklamową . Działa na terenie całej Moskwy codziennie 100-150 tysięcy gazet są dostarczane do skrzynek pocztowych , biur, zakładów . Jest rozdawana bezpłatnie koło stacji metro.

Аргументы и факты МОСКОВСКАЯ БИРЖА (газета) Wydaje się w Moskwie nakładem koło 600 tysięcy egzemplarzy . Audytorium gazety jest ponad 1296 tysięcy osób , 24 strony z tych 4 oddane do reklamy, gazety pisze się o całym życiu miasta. Według statystyk audytorium , który czyta tą gazetę składa się w 61% z dyrektorów zakładów , z ich zastępców oraz działu. 23% mają własnej firmy.

Аргументы и факты ЭКСПРЕСС-РЕКЛАМА (газета).( Argumenty i fakty ) ma rekordowy nakład pomiędzy wszystkimi gazetami i magazynami w Rosji. Gazeta sprzedawana jest w Rosji , państwach WNP , państwach nadbałtyckich oraz poza obszarem Rosji.

Желтые страницы Москва (справочник) - katalog podobny do Panoramy firm - uniwersalne żródło informacji , które daje możliwości znalezienia aktualnych danych o usługach i produktach firm. Wydaje się raz w roku nakładem 250 tysięcy sztuk ( m-cu grudniu) .

 

Из рук в руки (газета) nakład 85 tysięcy egzemplarzy obejmuje 268 stron wydawanych codziennie zawierających w sobie ponad 30 tysięcy ogłoszeń

 

Из рук в руки (ТЕЛЕКАНАЛ) - kanał telewizyjny pracuje w pakiecie programów telewizji cyfrowej 24 godziny na dobe i podaje informacje komercyjne od osób prywatnych i firm. Audytorie te ponad 6 mln . widzów .

 

 

Internet - 300 serwisów ogłoszeniowych Możliwość podania swojego ogłoszenia , swojej reklamy do ponad 300 serwisów z ogłoszeniami . Wystarczy jednorazowo wypełnić formularz i wysłać informacje. Serwisy są podzielone na branże i regiony

Комсомольская Правда, Wydawane jest co wtorek , środa , czwartek z nakładem 2500 tysięcy egzemplarzy. Jest rozpowszechnione na terytorium Rosji i państw WNP, ma też kilka specjalnych dodatków : wydanie specjalne dla Moskwy , AUTO - MOTO , wydanie NASZ DOM, WYKSTAŁCENIE I PRACA.

 

Мегаполис-Новости (газета) - gazeta cotygodniowa. Istnieje od 1997 roku . Format wydania A3 , ilość stron 32 , nakład 400 tysięcy egzemplarzy

 

Мир Новостей (газета) - gazeta. Gazeta przeznaczona dla różnych odbiorców , różnych grup socjalnych i różnego wieku, wychodzi we wtorek nakładem 850 tysięcy egzemplarzy

 

МК выпуск (газета) ,- gazeta dla mężczyzn i kobiet, typowy wiek czytelników 35-44 lata. Nakład gazety to 1200 tysięcy egzemplarzy rozpowszechnionej codziennie w Moskwie i Moskiewskim regionie.

 

МК Здоровье (газета) - gazeta . Gazeta pisze o problemach zdrowotnych, wychodzi nakładem 135 tysięcy egzemplarzy.

 

Стройка (журнал) - Jedno z największych wydawnictw reklamowych na rosyjskim rynku budownictwa . Wydaje się w Moskwie cotygodniowym nakładem 100 tysięcy egzemplarzy . W regionach Rosji są wydawane 43 regionalny magazyn ( budownictwo ), zawiera 300 stron i jest jednym z najpopularniejszych magazynów z branży budowlanej.

 

Экспресс-газета (газета) - Kolorowa gazeta z nakładem 750 tysięcy egzemplarzy 1/3 nakładu jest sprzedawana w centralnej Rosji 1/10 sprzedaje się poza granicą Rosji.

 

Экстра М Север (газета) - gazeta. Jeden z największych bezpłatnych reklamowych magazynów wydawanych w Moskwie co tygodniowo 3 mln gazet ,, Ekstra M,, jest rozdawana obywatelom Moskwy.
Copyright © 2004-2021 by certyfikacja.org