GOST-R  Certyfikat GOST-R, PL   Certyfikat GOST-R, DE
 

Certyfikacja Rosja

Strona główna Certyfikacja w Rosji Aktualności Pytania Kontakt
Rosja Handel Certyfikaty GOST

 

 

Zakład Certyfikacji świadczy usługi dla firm zainteresowanych rynkami wschodnimi:

Rosja, Ukraina, Bialoruś, Kazachstan i Uzbekistan.

Dmitrij Czernyszenko na spotkaniu roboczym z prezydentem FIVB Arym Graca

Wicepremier Dmitrij Czernyszenko spotkał się z prezesem Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej Ary Gracą w rządzie Federacji Rosyjskiej. W spotkaniu uczestniczyli także Minister Sportu Oleg Matytsin, Prezes Rosyjskiego Związku Piłki Siatkowej Stanisław Szewczenko oraz Przewodniczący Lokalnego Komitetu Organizacyjnego Siatkówki 2022 Roman Stanisławow.

Podczas spotkania roboczego uczestnicy dyskutowali o znaczeniu dziedzictwa FIVB w piłce siatkowej mężczyzn w 2022 roku, sposobach maksymalizacji korzyści z wyników reprezentacji narodowej w siatkówce oraz organizacji międzynarodowych wydarzeń sportowych w celu promowania siatkówki w Rosji. Szczególną uwagę zwrócili na to, aby Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn FIVB 2022 były kierowcą promującym siatkówkę w Rosji.

Ary Graca (prezes FIVB): "To był dla mnie zaszczyt i przywilej spotkać się z wicepremierem Rosji Dmitrijem Czernyszenko i ministrem sportu Olegiem Matytsinem. Odbyliśmy szczegółową rozmowę na temat podstawowych zasad, które będą kierować rozwojem siatkówki w Rosji, aby mogła czerpać korzyści z dziedzictwa mistrzostw i zainspirować więcej osób do uprawiania tego sportu.

Zbadaliśmy również sposoby na skierowanie energii i rozpędu generowanego przez międzynarodowe turnieje siatkówki w celu zwiększenia udziału na wszystkich poziomach."

Dmitry Chernyshenko: "Siatkówka jest drugim najpopularniejszym sportem w Rosji. Rosyjskie kluby zbudowały całkiem solidne osiągnięcia, w tym ogólnorosyjski finał Pucharu CEV, w którym zwycięzcą zostało moskiewskie Dynamo.

Wspólnie z Prezydentem FIVB oceniliśmy potencjał siatkówki w Rosji i jak możemy przenieść go na jeszcze wyższy poziom z poprawą zarówno na poziomie amatorskim, jak i zawodowym.

W przyszłym roku 10 rosyjskich miast będzie gospodarzem Mistrzostw Świata. Turniej ten stworzy nowe pokolenie fanów siatkówki w Rosji, pomagając jednocześnie w rozwoju sportu, który zyskał solidne podstawy w naszym kraju".


Copyright © 2004-2021 by certyfikacja.org