GOST-R  Certyfikat GOST-R, PL   Certyfikat GOST-R, DE
 

Certyfikacja Rosja

Strona główna Certyfikacja w Rosji Aktualności Pytania Kontakt
Rosja Handel Certyfikaty GOST

  

 

Zakład Certyfikacji świadczy usługi dla firm zainteresowanych rynkami wschodnimi:

Rosja, Ukraina, Bialoruś, Kazachstan i Uzbekistan.

Alexander Novak współprzewodniczy 21. Spotkaniu Ministrów OPEC i spoza OPEC

Ministrowie ds. energii potwierdzili zamiar pełnego wypełnienia swoich zobowiązań i potwierdzili decyzję o skorygowaniu w górę miesięcznej całkowitej produkcji o 400 tys. baryłek dziennie w listopadzie, aby utrzymać równowagę podaży i popytu.

Wicepremier Alexander Novak współprzewodniczył 21. Spotkaniu Ministrów OPEC i spoza OPEC, które odbyło się za pośrednictwem wideokonferencji. Ministrowie energetyki krajów produkujących ropę dokonali przeglądu realizacji porozumienia w sierpniu, a planów wydobycia ropy w listopadzie. Podkreślił, że koordynacja krajów produkujących ropę pomaga utrzymać równowagę na światowych rynkach.

"Ministrowie energetyki postanowili kontynuować współpracę w ramach porozumień zawartych na początku sierpnia, zwłaszcza w celu zwiększenia wydobycia o 400 tys. baryłek dziennie w każdym miesiącu, w tym w listopadzie. Pomoże nam to zrównoważyć rynek i przywrócić go do normy" - podkreślił Novak.

Tym samym Rosja będzie kontynuować przywracanie wydobycia ropy zgodnie z wcześniejszymi planami. "Pozwoli nam to osiągnąć poziom produkcji w Rosji sprzed kryzysu" - dodał.

Pan Novak powiedział, że wszystkie strony porozumienia nadal dobrowolnie i odpowiedzialnie wypełniają swoje zobowiązanie. W sierpniu wdrożenie porozumienia OPEC+ osiągnęło rekordowe 119 proc. w historii współpracy krajów OPEC z krajami spoza OPEC. Na przykład w sierpniu kraje produkujące ropę odnotowały niewielki przerost popytu nad podażą, co pozwoliło im zredukować wspólną pozostałość o 364 mln baryłek od początku pandemii i obecnie są one o 130 mln baryłek poniżej średniej z pięciu lat. , powiedział pan Novak.

"To w dużej mierze pomaga zrównoważyć i ustabilizować rynek. Dziś obserwujemy wzrost transportu lotniczego i drogowego. Biorąc pod uwagę ożywienie gospodarcze, kontynuujemy przywracanie produkcji, aby zrównoważyć rosnący popyt. Pan Novak wyjaśnił.

Podczas spotkania pan Novak zaprosił uczestniczących ministrów i przedstawicieli OPEC+ do wzięcia udziału w międzynarodowym forum Russian Energy Week, które odbędzie się w dniach 13-15 października 2021 r.


Copyright © 2004-2021 by certyfikacja.org