GOST-R  Certyfikat GOST-R, PL   Certyfikat GOST-R, DE
 

Certyfikacja Rosja

Strona główna Certyfikacja w Rosji Aktualności Pytania Kontakt
Rosja Handel Certyfikaty GOST

  

 

Zakład Certyfikacji świadczy usługi dla firm zainteresowanych rynkami wschodnimi:

Rosja, Ukraina, Bialoruś, Kazachstan i Uzbekistan.

Rosja i państwa WNP - to jest rynek z ponad 300 mil. konsumentami. Na koniec 2004 roku liczba użytkowników Internetu przekroczyła 17 milionów osób. Zgodnie z prognozami na rok 2007 już 32 miliony osób będą na co dzień korzystać z Internetu. Firmy działające na terytorium byłego UDSSR co raz częściej wykorzystują Internet w codziennej działalności - składają zamówienia, poszukują kontrahentów, dokonają płatności. W rosyjskiej sferze internetowej znajdują się ponad 100 wyszukiwarek (porównywalnych z onet.pl i wp.pl) i tyjący serwisów z biznes ogłoszeniami. My:

  • Przygotujemy kompletną prezentacją firmy w rosyjskiej sferze internetowej
  • Adaptuejmy i przetłumaczymy firmowu stronę WWW Państwa firmy
  • Zarejestrujemy Państwa firmą w ważniejszych katalogach i wyszukiwarkach w rosyjskiej strefie internetowej.
  • Zajmiemy się pozycjonowaniem Państwa strony internetowej w rosyjskich wyszukiwarkach zgodnie z rosyjskiej mentalnością.
  • Wyszukamy i przekażemy bieżącej informacji - spisów zagranicznych serwerów lokalnych zawierających informacje gospodarczą, spisów ważniejszych portali, serwisów tematycznych i branżowych, wyszukiwarek, serwerów branżowych - umożliwiających składania ofert handlowych oraz zawierających propozycje nawiązania nowych kontaktów handlowych. Udostępnienie konsultanta, który doradzi Państwu możliwość wyboru poszczególnych wyszukiwarek i serwisów dla powiększenia oglądalności Państwa oferty w rosyjskie strefie internetowej.
  • Wykonamy optymalizacji istniejącej strony firmowej WWW dla właściwego pozycjonowania strony zgodnie z zadanymi branżami w Rosji.
Wprowadzimy Państwa ofertą albo ogłoszenie do 1200 serwisów ogłoszeniowych w Rosji, Ukrainie, państwach WNP.
Copyright © 2004-2021 by certyfikacja.org