GOST-R  Certyfikat GOST-R, PL   Certyfikat GOST-R, DE
 

Certyfikacja Rosja

Strona główna Certyfikacja w Rosji Aktualności Pytania Kontakt
 
Certyfikacja. GOST-R: PYTANIA I ODPOWIEDZI

W przypadku pytań o certyfikat GOST-R lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi Ekspertami
albo o kierowaniu zapytania na adres e-mail: Certyfikat GOST-R

Czym jest certyfikat GOST-R ?
Certyfikat to dokument potwierdzający zgodność przedmiotu eksportu z wymogami określonymi przez standardy Rosji.
Certyfikat w systemie GOST-R jest po prostu odpowiednikiem innych systemów Certyfikacji takich jak : CE, ISO i TUV-DIM.

Co to jest certyfikat bezpieczeństwa pożarowego ?
Dla niektórych produktów i maszyn potrzebny jest Certyfikat bezpieczeństwa pożarowego, który jest wystawiany po badaniach pożarowych. Cała produkcja, dla której potrzebne jest uzyskanie certyfikatu jest podana w normach GOST-R , między innymi to jest wełna mineralna, urządzenia przeciwpożarowe, drzwi przeciwpożarowe itd. Przy takiej produkcji przy otrzymaniu Certyfikatu GOST-R jest potrzebny Certyfikat bezpieczeństwa pożarowego.

Jakie kroki musimy podjąć żeby otrzymać certyfikat GOST-R ?
Wystarczy wypełnić zlecenie uzyskania certyfikacji w Rosji i w ciągu 24 godzin , dostaniecie Państwo informacje o certyfikacji Waszych produktów. Żeby przedstawić ofertę cenową wykonania tej certyfikacji musimy dostać konkretną informacje o firmie , wyrobach , i certyfikactach, które firma posiada. Po podpisaniu umowy i dokonaniu 50 % wpłaty kwoty umowy w ciągu 10 do 15 dni przyjedzie ekspert w celu zbadania zakładu produkcyjnego. W tym czasie zostaną uzupełnione dokumenty, instrukcje techniczne produktów . Kontrola eksperta trwa 1 maksimum 2 dni. Ekspert pobiera próbki produkcji, które będą dostarczone do laboratoriów badawczych. Po wykonaniu badań certyfikat będzie w ciągu 10-15 dni wystawiony. Po dostarczeniu kopii certyfikatów dokonacie Państwo wpłaty następnych 50 % kosztów certyfikacji. W koszty certyfikacji są już wliczone: wyjazdy ekspertów, bilety dla ekspertów, hotele, ich delegacje oraz doradztwo ekspertów naszej firmy, które pomogą skutecznie przygotować produkcje do certyfikacji i uzyskać certyfikat.

Co to jest świadectwo Sanitarno-Higieniczne ?
Sanitarno-Higieniczny certyfikat jest wystawiany na podstawie badań w specjalistycznych laboratoriach badawczych, akredytowanych w Ministerstwie Zdrowia Federacji Rosyjskiej. Produkcja, która potrzebuje Certyfikaty higieniczne jest określona w GOST-R, między innymi jest to: spożywcza , kosmetyczna , odzieżowa itd.

Kto odpowiada za wystawienie certyfikatu GOST-R ?
Organem państwowym w zakresie standaryzacji i certyfikacji jest Państwowy Komitet Federacji Rosyjskiej ds. Standaryzacji, Metrologii i Certyfikacji GOSSTANDART.

strona [1] [2][3]

W przypadku pytań o certyfikat GOST-R lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi ekspertami
albo o kierowaniu zapytania na adres e-mail: Certyfikaty GOST-R

Copyright © 2004-2010 by certyfikacja.org